В.Шаран: “Якщо вийдемо в Лігу Європи, то в Олександрії ми грати точно не будемо”

0
90
Похожее изображение “Олександрія” фактично гарантувала собі бронзу. Головний тренер “Олександрії” Володимир Шаран підвів підсумки після поразки від “Шахтаря” (1:2), а також розповів про перспективи виступів в Лізі Європи в наступному сезоні.

– Вітаю “Шахтар” з перемогою. Команда дійсно в оптимальних кондиціях і, можливо, думками частково в фіналі Кубка, який відбудеться в середу. З огляду на наші серйозні кадрові втрати, я задоволений тим, як діяли в обороні: організовано, компактно, з самовіддачею. Звичайно, в атаці мало що виходило. Незадоволений тільки стандартними положеннями, з яких отримали два м’ячі. В цілому подякував хлопцям у роздягальні, і сказав, що попереду ще 4 дуже важливих поєдинки.

– Чи піднімалася в спілкуванні з керівництвом тема посилення складу з прицілом на можливу Лігу Європи?

– У Лізі Європи однозначно будемо грати, питання тільки, з якого місця туди вийдемо, потрапимо до групового етапу або в кваліфікацію. Розмова планується лише після того, як це буде визначено. Посилення необхідно – це бачите і ви, і я. Все залежить від керівництва і фінансових можливостей. Розмова з президентом попереду.

– Якщо ви опинитеся в групі, в якому місті і на якому стадіоні будете грати?

– Чесно кажучи, відповісти поки не можу, тому що некомпетентний в цьому питанні. Розмови поки не було. Але в Олександрії ми однозначно не гратимемо, якщо вийдемо в груповий етап. Думаю, це всім зрозуміло.

– На ваш погляд, які варіанти?

– На мій погляд? Тут багато що залежить від того, як ми будемо добиратися на матчі. Якщо літаком, то пріоритетом для мене є Львів, тому що сам я із Західної України. Швидше за все, або Полтава, або Одеса. Але поки не знаю і забігати вперед не хочу. Так, відрив дев’ять очок, однак це ще ні про що не говорить.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я