В.Шаран «Усі налаштовані лише на перемогу»

0
149

На передматчевій прес- конференції головний тренер «Олександрії»  В.Б.Шаран поділився своїми планами на  важливий матч  «Олександрія»  «Астра» (Румунія):

-Усі очікують цей поєдинок. Дійсно, цього року ми налаштовані тільки на перемогу, згадуючи попередні матчі з «Хайдуком»…  Нам слід пройти перший раунд. Попередня гра – її рахунок з одного боку оптимістичний, а з іншого –  має  «слизький»   характер.

-Який настрій в команді? 

Бойовий, будемо грати на рівних з однією лише метою – перемога! Звісно, що є деякі проблеми: Шендрік,  Полярус  – травмовані, Басов – пропускає гру за перебір карток. Тому, в центрі у нас залишаються Бондаренко та  Гітченко. Не можемо ж ми тримати 4 центробеків.  Про тактику гри  говорити не будемо –  побачите.

-Найбільшої небезпеки  від яких гравців « Астри»  найбільше очікувати? 

Ми на  власні очі пересвідчилися та по переглядах  матчів «Астри», що треба особливу увагу звернути на  Таллека (№9), Іоніцу ( №10)  та  Маркінйоса (№4).  Команда- суперник грає жорстко, сильна в єдиноборствах. Наше завдання не дати їм  розбігатись на полі. Чеботаєв, Пашаєв – готові підключатися до атакувальних дій. Головне, щоб ми порадували вболівальників хорошою грою і результатом, якого очікують усі: і президент С.А.Кузьменко,  і  його батько Анатолій Іванович,  і всі хто вболіває за нашу команду, вірять в «Олександрію», вірять в її перемогу.

Як повідомив директор ФК “Олександрія” Дмитро Сергійович Кітаєв: “На кожному сидінні буде присутній прапорець з логотипом “Олександрії”, яким вболівальники будуть не лише вітати команду, а й підтримувати  усі 90 хвилин гри”.

А також директор запрошує вболівальників прийти за 45 хв. до початку матчу, щоб вчасно потрапити на початок  поєдинку та  бажає хорошого настрою  олександрійській футбольній публіці і перемоги “Олександрії”.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я