В.Шаран: «Треба перелаштовуватися та готуватися на матч проти «Олімпіка»»

0
53

Справді домашній матч олександрійці чекали з нетерпінням. До нас завітав ФК «Маріуполь», команда, що сьогодні веде боротьбу за першу шістку. Маріупольці добре підготувалися до старту навесні. Перед цим вигравши матч в «Олімпіка» – 2:1, наш суперник  відчув смак перемоги. «Олександрія» на противагу зазнала поразки від «Шахтаря»  – 0:2. Тому цей поєдинок був принциповим для обох команд. Для «Маріуполя»  здобути чергову перемогу, а для  «аграріїв» – реабілітувати себе після поразки.

Хто краще підготувався до цього протистояння ми і поговоримо далі. З перших хвилин наш суперник «заявив», що він буде грати не лише від оборони, а й атакувати – першим номером.

Така гра з перших хвилин і принесла нашим гостям  успіх ще в першому таймі, ще й в першій третині тайму – на 15-й хв. швидкісний Зубков отримав пас з центру поля від Федорчука, а далі на  «ракетній» швидкості обіграв своїм  флангом кількох наших захисників (Цурікова, Шендріка) та влучно пробив. Не зміг врятувати від неминучого голу і досвідчений Паньків. Гості  повели в рахунку. Скажу і далі, що на вістрі  атак  був невтомний Зубковта , Борячук, який один раз міг сам забити, але далі все більше грав на автора голу.  І ще  кілька гострих моментів виникло біля воріт нашого кіпера за допомогою гравців атаки «Маріуполя», та треба дякувати Паньківа, котрий врешті – решт оговтався від голу –діяв впевнено у своїх воротах. Перший тайм запам`ятався організованою грою нашого суперника і «беззубою» грою нашої команди. Відчувалося, що не клеїться гра в Цурікова, якого було замінено ще кінці першого тайму. На 42-й хв. його змінив Полярус. У другому таймі, після відповідної «накачки» в роздягальні. На поле вийшов Сітало –змінив  Гречишкіна. А на 67-й хв. В.Шаран змінює на полі Пономаря на Задераку.

Після цього гра дещо оживилися. Наші гравці все частіше почали атакувати ворота Худжамова, але той надійно стояв – нічого не виходило в наших гравців в закінченні атакувальних дій. Гості вміло захищалися, краще пасували, перекривали вільні зони для наших гравців, не даючи  вільного простору та прицільного удару. Практично всі намагання «аграріїв» зводилися нанівець – не доходячи до лінії штрафної суперника. Вже несамовито скандують трибуни «Олександрія» вперед!»… Невдоволення наростає.  Здавалося, що нова  рушійна зброя гостей у якості Вакули, Тищенка, Піхальонка, які вийшли на поле, зможуть додати. І воно так було, але  «Олександрія»  чекала свого моменту (правда перед цим довівши декого з уболівальників до нервового збудження… ).  І все ж момент такий наступив для Є.Банади, який за всю гру отримав на свою адресу не один прочухан від тренера. На 91-й хв. Женя був на тому місці, що принесло взяття воріт суперника. Він вдало замкнув головою  передачу на дальну стійку воріт Худжамова, який не в змозі  був врятувати ворота від  неминучого голу- 1:1. Це був гол, що заспокоїв в деякій мірі палкого прихильника олександрійського футболу. Та попри все, слід бути об`єктивним, що наші гості  виглядали на полі більш організовано, більш динамічно, більше контролювали ситуацію на полі, змогли виграти позиційно гру. І якби не груба помилка в захисті на доданих хвилинах поєдинку, то…

А втім, завдання президента «Олександрії»  С.А. Кузьменка стосовно заняття місця в першій шістці, що і поведуть боротьбу за єврокубки – від Ліги чемпіонів до Ліги Європи – виконано.