В.Шаран: «Шанси перед матчем 50 на 50»

0
128

Головний тренер «Олександрії» В.Шаран зустрівся зі ЗМІ напередодні доленосного  матчу для «Олександрії», та й для українського футболу взагалі.  Думаю, що сьогодні немає жодної  професійної команди в Україні, яка б не бажала успіху «Олександрії»  в протистоянні з білоруським «БАТЕ». (У першому матчі , 17 серпня в Борисові, Білорусь,  була зафіксована бойова нічия – 1:1, – авт.).

-Підготовка до матчу проходить в звичному режимі. Тільки-но завершилося теоретичне заняття, на якому було переглянуто матч в Борисові. Зроблено висновки,  поставлені завдання на завтра. Важкі дні – переліт до Мінська, а далі до Львова. Тому йде більше психологічна  підготовка, бо видно, що хлопці дещо втомлені.  Готуємося, щоб завтра дати бій.

– Які шанси на завтра?   

– Шанси  50 на 50. Ми дещо гірше виглядали в Борисові. Головне, щоб я більше хвилювався, а хлопці, щоб вийшли на поле і зіграли так, як вони вміють грати – на одному диханні, з повною самовіддачею і характером переможця. Головний компонент – впевненість у спроможності протистояти «БАТЕ». Хочеться, звісно, подарувати уболівальникам до Дня незалежності України гарний подарунок. Нам  треба зіграти на полі більш ефективніше. Грати на нічию ми не будемо. Граємо у такий футбол яким я його бачу: позиційна атака, швидкі контратаки, самовіддача  та характер бійця.

Андрій Запорожан на запитання чи буде він завтра грати, відповів, що завтра покаже, а сьогодні  він вийде на тренування .

-Хто не буде грати в складі «Олександрії»?     

-Точно Щедрий, Шендрік, Козак і Басов  не зіграють у цьому поєдинку. Ми заявили з молодіжного складу Стецькова і Шкіндера.  Щодо «БАТЕ», то схема гри нашого суперника, думаю, що буде незмінною.

– Чи буде підсилення в команді до кінця серпня?

-Все буде залежати від результату завтрашнього поєдинку. Але хочу сказати, що я не прихильник під час чемпіонату змінювати склад. Розумієте, що когось треба звільнити, бо існує ліміт на гравців.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я