В.Шаран: «Сам у відставку подавати не буду. В команді хороший мікроклімат. Рішення нехай приймає Сергій Анатолійович»

0
106

Сьогоднішній матч між «Олександрією» і «Вересом» нічого поганого не віщував підопічним В.Б.Шарана. Вони вийшли на поле з незмінним бажанням здобути перемогу. І перші хвилини були оптимістичними, бо наші гравці «вели» гру, але згодом ініціатива гри від «Олександрії» перейшла до народної команди – «Верес». Здебільшого гра проходила в центрі поля, але м`ячем більше володіли гості. На підборах, на контратаках, на виходах їм краще вдавалося контролювати хід поєдинку.

Якщо тренер ще в першому таймі, а тим паче під кінець тайму, робить заміну, коли Бацулу змінив кращий бомбардир команди Старенький, то безумовно, що щось не так у команді з організацією гри.

У другому таймі, зазвичай, олександрійці набрали обертів, більше почали «насідати» на ворота «Вереса», але стовідсоткового гольового моменту не було створено від «Олександрії».  А суперник на 63-й хв. використав єдиний шанс за всю гру, коли колишній екс-гравець «Олександрії», а нині гравець «Вереса» Морозенко точно в дев`ятку вгатив м`яч у ворота Паньківа.

ФОТОРЯД-ТЕКСТ

«Олександрія» не спішилась, а пішла атакувати, і на 77-й хв. трьоходівка Цуріков – Каленчук – Старенький завершилась гольовим  ударом останнього, якому м`яч потрапив на ногу – дотик і рахунок 1:1.

На 86-й хв. Полярус отримує друге попередження, і вилучення з поля, але це тільки додало наснаги нашим гравцям, бо на 90+4 хв. Гітченко головою забиває м`яч у ворота Бандури, але арбітр у полі К.Монзуль ( м.Харків) не зарахувала взяття воріт, начебто, через офсайд нашого захисника.

7 жовтих  карток і вилучення Поляруса проти одного попередження в гостей – такий «доробок неупередженої» К.Монзуль. Після поєдинку свою думку чи не вперше на полі виказав їй, коли раніше цього не робив  В.Шаран. Видно, що накипіло на серці в тренера, коли несправедливо судять твою команду.

На прес-конференції для ЗМІ головний тренер «Олександрії» був небагатослівним:

– У першому таймі зіграли не так як потрібно, бо гравці дуже хвилювалися…  У другому була гра. У команді хороший мікроклімат, у нас усе в порядку. Сам у відставку подавати не буду. Нехай рішення приймає Сергій Анатолійович, – резюмував керманич “Олександрії”.