В.Шаран: «Не вистачає майстерності в гравців»

0
149

Матч, «Олександрія» – «Чорноморець», що відбувся 4 листопада в Олександрії, завершився нульовою нічиєю – 0:0. Не змогли підопічні В.Б.Шарана дотиснути одеситів, які нічого особливого не показали на полі, не дивлячись на корінні, вірніше радикальні зміни в складі команди, коли за один день майже половина гравців одеситів була замінена на інших виконавців. У складі суперника з`явилися високорослі французькі футболісти…

А розпочався поєдинок за ініціативи олександрійців. Їм краще вдавалися гострі атаки, комбінації, але завершальних ударів, що могли привести до успіху, не було. Відсутність під час гри належної майстерності в гравців, як пізніше на прес – конференції повідомить В.Б.Шаран, завадила бодай забити один переможний гол в ворота «Чорноморця». Було бажання грати, була в цілому футбольна картинка гри, яку чекають тренери, але не було голу. Гра забувається, а рахунок залишається. Старанність та наполегливість гравців у колективній грі відчувалася, але були непомітними дії гравців атакувального плану. Багато передач і мало ударів по воротах.

ФОТОРЯД – ТЕКСТ

Грати проти високорослих гравців суперника другим поверхом не мало жодної перспективи. Стандартні положення яких суперники дуже бояться у виконанні «Олександрії», коли з двох раніше один приносив результат, сьогодні розгадані суперником, і нашій команді дуже важко зіграти на результат. Якщо в матчі проти «Зорі»  був проявлений справжній бійцівський характер, воля до перемоги, коли грали в меншості останні 13 хвилин поєдинку, то проти «чорноморців» саме боротьби, жорсткості, повної самовіддачі та майстерності індивідуальної гри глядач не помітив на полі КСК «Ніка». На пальцях однієї  руки можна порахувати тих гравців, які самовіданно грали: Старенький, Гітченко, Паньків. Усі інші невілювалися на фоні команди. Не побачили ми характеру і гри у Сітала, Банади, Поляруса, Грицука, Бацули, які, зазвичай, завжди брали ініціативу в свої руки в завершальних стадіях атак. Цього вечора їх дії, хоча вони і старалися, більше нагадували незграбність, багато було помилок у передачах, часто притримували шкіряного, не «пропонували себе» при виконанні стандартів, – одним словом не билися до кінця за м`яч, не дотиснули суперника. Полярус за всю гру тричі пробив у рамку воріт суперника, Сітало – двічі, Грицук – намагався, якщо не сам, то вивести на ударну позицію іншого нашого гравця, алей сам дуже часто перетримував  м`яч, багато було «заграваності» з м`ячем. Передові клуби Європи грають швидко: пас – пас, довгі передачі, і все в напрямку воріт суперника. Українському  футболу притаманно довго розігрувати м`яч на своїй половині поля, і при першій же атаці гравців суперника, віддавати м`яч або захиснику, або голкіперу. Втрачається дорогоцінний час, бо суперник встигає  налаштувати  редути на міцний захист. Віднайти шпаринку дуже складно. Довго запрягаємо і довго їдемо. Не можна було грати проти «Чорноморця» постійно від «своїх воріт», не можна збавляти темп, коли бачиш, що ще мить і суперник «ляже на милість переможця»…

Здається, що і заміни були корисні. Куліш загострив ситуацію попереду, і Чорній активно включився, і молодий Стецьков, який допустився кількох помилок, але в гравця є бачення гри, він бачить куди треба пасувати, щоб загострити гру в штрафній суперника.

Можливо відсутність на полі Запорожана, Басова, Пономаря і Цурікова, якого чекали фанати на полі, також зіграли свою роль у тому що не змогли здобути перемогу. Тренерський штаб буде розбиратися, зробить аналіз поєдинку і буде далі рухатися, бо попереду ще багато матчів до завершення чемпіонату.

Рахувати очки будемо не по осені, а по травню 2018 року. Не треба впадати у відчай і песимізм. Часу повернути собі славу і честь єврокоманди в «Олександрії» ще достатньо. Головне, щоб гравці відчули свою повну відповідальність і сувору звітність перед палким олександрійським уболівальником, і тоді все буде гаразд. З усіма командами можна грати і набирати очки.    

І.Мельник 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я