В Приютівській громаді висадили новий парк

0
166

Декілька сотень саджанців дерев було висаджено в парковій зоні біля Приютівської селищної ради. До озеленення території долучилися школярі, працівники та голова Приютівської селищної ради Вікторія Лисенко. Взяли у руки лопати також і кандидати в депутати та кандидат на посаду селищного голови Приютівської ОТГ Андрій Коломійцев та інші небайдужі мешканці Приютівської ОТГ- повідомляє “Голос Олександрійщини”.

“Маємо надію, що усі деревця, висаджені сьогодні, приймуться і наші діти отримають чудовий парк. Сьогодні, коли в Україні, зокрема й в Кіровоградській області, випилюють та вирубують лісопосадки, тим самим знищуючи “легені” нашої планети, ми повинні своїми діями подавати дітям добрий приклад та прищеплювати їм любов до природи та навколишнього середовища”, – прокоментував свою участь в озелененні парку Андрій Коломійцев.

Поруч з парком учні Користівської школи також вирішили територію свого навчального закладу прикрасити кущами самшиту, березами та кленами. Діти із задоволенням дружно висаджували саджанці дерев, домовившись через десять років зустрітися біля рідної школи та подивитися на висаджені власноруч деревця та кущі. Крім цього, старшокласники пообіцяли щодня поливати та доглядати за деревцями.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я