У підтримку команди

0
123

Після завершення матчу «Олександрія» – «Верес» найбільші прихильники нашої футбольної команди – фанати зажадали зустрічі з тренером та гравцями клубу аби вияснити ситуацію, що склалася в команді, коли команда немає результатів. Звичайно, що кожен з нас має право на запитання, коли вони цього вимагають. Тому відбувся діловий діалог фанатів з гравцями команди. Зокрема, фанати хотіли почути з вуст гравців: чи справді в команді нормальні стосунки, що відсутні конфлікти. Якщо це так: чому тоді немає гри, адже всі хочуть перемог, які були до цього…

Зокрема  капітан команди Андрій Запорожан підкреслив, що всі гравці налаштовані на перемогу коли виходять на поле, що головний тренер В.Б.Шаран на тренуваннях завжди ставить нові завдання, що випливають з попередніх матчів.

-Усе в нас добре, ми хочемо грати і  вигравати. Ми чекаємо вашого розуміння, терпіння, підтримки, і все буде гаразд.Ми всі хочемо бути в числі лідерів, думками про якісну гру, якої чекають наші шановані вболівальники. Ми добре усвідомлюємо свою відповідальність перед кожним глядчем, що присутній на стадіоні.

ФОТОРЯД-ТЕКСТ

Василь Грицук в свою чергу відмітив, що всі гравці стараються, максимально викладаються на тренуваннях. У тому числі і нові, що їм треба ще час, щоб заграти, що команду обов’язково «прорве» і будуть перемоги. Виграти один матч і все буде добре – отримаємо додатковий стимул  адже попереду ще багато поєдинків, що шанси ще не втрачені.

С.Старенький зазначив, що в тому, що він є лідером по забиттю м’ячів, то це заслуга всієї команди. Він вірить у команду, вірить у гравців, які зможуть грати набагато краще, але для цього треба хоча б раз перемогти. І з «Вересом» були близькі до цього. Не фарт, а психологія гравців, мікроклімат в колективі чудовий – всі розуміють один одного, всі друзі, і тренери ставлять завжди максимальні завдання на кожному тренуванні і на кожен матч.

Ю.Паньків наголосив, що тренерський штаб на чолі з Володимиром Богдановичем Шараном робить все можливе, щоб процес відновлення стабільної гри якнайскоріше настав. Всі гравці до цього прагнуть, що навчально-тренувальний процес різноманітний, відповідає сьогоденню. Та попросив фанатів, щоб разом з уболівальниками підтримати команду в складний для неї час та дати можливість новим гравцям адаптуватися.

– Всі ми учасники футбольного процесу: уболіваальники, гравці, тренери, керівництво клубу зважено і серйозно відносяться до своїх обов’язків аби мати належний кінцевий результат. Ми за нашого тренера, ми за успіхи в футболі, ми за наші перемоги, – резюмував зустріч з фанатами Ю.Паньків.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я