В Пантаївського “отамана” відсутній “золотий запас”…

0
902

Щоб забезпечити фінансування закладів бюджетної сфери селища Пантаївка, де “отаманує”  без “золотого запасу” селищний голова, 17 липня була скликана 86-та  позачергова сесія Олександрійської міськради. Депутати розглянули питання щодо подальшого утримання і фінансування закладів бюджетної сфери селища Пантаївки та зміни до міськбюджету.
Розглянувши рішення Пантаївської селищної ради про надання попередньої згоди на прийняття бюджетних закладів, депутати передали в комунальну власність громади Пантаївки будівлі, споруди та майно закладів освіти та культури, що знаходяться на території селища.
Іншим рішенням внесено зміни до міськбюджету на 2020-й рік. У зв’язку з карантинними заходами, в кошторисі міста виникла економія фінансового ресурсу. Тож здійснено внутрішній перерозподіл коштів, які спрямовані на вирішення важливих питань у різних галузях.
Зокрема, з міського бюджету виділено 320 тис.гр.н субвенції на утримання закладів освіти і культури, переданих на баланс Пантаївської селищної ради.
Спрямовано 267 тис.грн. на співфінансування ремонтів харчоблоків у трьох школах; 340 тис. грн – на ремонти спортивних залів 2-х закладів та 127 тис.грн. – на підготовку до нового навчального року.
Також кошти направлено на благоустрій міста та інші нагальні потреби.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я