В Олександрії відбулися заходи до 33-ї річниці Чорнобильської трагедії

0
165

26 квітня на площі Соборній біля пам’ятного знаку прийшов мітинг-реквієм, присвячений 33-й річниці Чорнобильської трагедії.
У заході взяли участь представники міської влади, ліквідатори аварії, депутати, члени громадських організацій, військовослужбовці та жителі міста різних поколінь.
На початку пройшла поминальна панахида за померлими ліквідаторами.
Під час мітингу від імені міського голови С.Цапюка до присутніх звернулася його заступник Л.Сосн02а, яка  зазначила, що олександрійці одними з перших почали ліквідацію наслідків аварії на 4- му  енергоблоці. Це пожежники, військовослужбовці, лікарі, будівельники, представники інших професій, які мужньо боролися з радіаційною небезпекою, аби врятувати найцінніше – людські життя.

В Олександрії проживає 1097 чорнобильців. Ліквідаторам необхідна увага, соціальний захист і допомога від держави. Міська влада, зі свого боку, докладає усіх зусиль, щоб підтримувати чорнобильців і їхні сім’ї. Ліквідаторам та вдовам померлих надаєтьс01я матеріальна допомога. Постраждалі внаслідок аварії 05на ЧАЕС отримують безкоштовне лікування в стаціонарах міських лікувальних закладів.
На мітингу також виступили Єпископ Олександрійський та Світловодський Боголєп і голова міської г03ромадської організації «Спілка «Інвалідів Чорнобиля» 04Л.Комлєва.
По завершенню мітингу у дитячій музичній школі відбулося нагородження подяками ліквідаторів аварії на ЧАЕС та пройшов тематичний концерт.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я