В Олександрії сталася аварія на перехресті Братської та Софіївської через вину…

0
614

Днями в Олександрії на перетині вулиць Братській та Софіївської сталася аварія, повідомляє «Істина від Олександрії», посилаючись на “Голос Громади”.

На перехресті зіткнулися два легковики. З фото видно, що значних пошкоджень транспортні засоби не зазнали. Хто став винуватцем аварії — невідомо.

Скажу більше, що на даному перехресті та на подібних дуже часто відбуваються подібні аварії. Ще донедавна на розі перехресть було встановлено дзеркало безпеки огляду для транспорту, що рухався з вул. Братської з поворотом на Софіївську. Приватний будинок, що поряд – його огорожа закриває видимість проїзду прямо  і наліво, що створює аварійну ситуацію. Якісь невігласи, уже вкотре знищують «видимий підказувач» – сферичне дзеркало огляду, що давало можливість краще орієнтуватися при переїзді перехрестя, що врятував багатьох водіїв від багатьох подібних аварій.

І ще одне: містом на пішоходних переходах встановлено безліч дорожних знаків для пішоходів. Але вони так близько встановлені від проїжджої частини, що внаслідок  заносу під час ожеледеці вони стають загрозою для автомобілістів. “Яскраво” загрожують руху ці знакина вулицях Шевченка, Святомикалавської, 6-го Грудня, Софіївській…

Відповідно до ст. 24 ЗУ «Про дорожній рух» кожна дорога має «власника». За дороги загальнодержавного значення (між містами України) відповідає Державна Служба автомобільних доріг України. За дороги в містах відповідають комунальні підприємства органів місцевого самоврядування. Чи є подібне  підприємство в Олександрії? І Чи скоро запитують водії буде встановлено дзеркало безпеки?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я