В Олександрії почав працювати інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими вадами

0
223

Відповідно до змін у ЗУ«Про освіту» в 2018 р. рішенням міськради створено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр Олександрійської міської ради», який почав працювати з січня 2019 р. на базі ЗНЗ №2 ім.М.Горького.
Центр надає психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами, консультує батьків та взаємодіє з навчальними закладами щодо організації індивідуального та інклюзивного навчання. Центр надає допомогу не лише дітям з порушеннями розвитку чи інвалідністю, а й усім олександрійським дітям від 2 до 18 років.
4 практичних психолога, 3 вчителя-логопеда, 2 вчителя-дефектолога та 2 реабілітолога з лікувальної фізкультури – здійснюють комплексну оцінку дитини, визначають її освітні потреби та розробляють індивідуальні програми розвитку. У разі необхідності з дітьми проводиться корекційна чи реабілітаційна робота в Центрі, або за місцем навчання.
Центр працює з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00 год. Звертатися до каб.105, ЗНЗ №2 ім.М.Горького, (вул.Святомиколаївська,1).
Усі консультації і заняття проводяться безкоштовно.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я