В Олександрії діє 5 громадських організацій іноетнічного населення

0
99

Сьогодні на обліку управління праці та соціального захисту населення міської ради перебуває 685 внутрішньо переміщених сімей (1105 чоловік), що проживають в Олександрії. Із них близько 260 родин отримують щомісячну адресну грошову допомогу відповідно до вимог законодавства. До центру зайнятості звернулося 244 особи; 151 людині надано статус безробітнього; 78 чоловік працевлаштовано.
Заклади освіти відвідує 100 дітей, із них 21 – дитячі садочки, 55 – школи.  Що стосується національних меншин, за інформацією головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, сьогодні в Олександрії діє 5 громадських організацій іноетнічного населення. Це: громадське товариство Єврейської культури; громадський центр німецької культури; Олександрійська міська ГО «Центр зустрічей німецького товариства розвитку»; спілка поляків Олександрійщини «Солідарність» та «Тернеберша». Усі права нацменшин захищені, інформації про утиски не надходило.
Також учасників засідання поінформували про медичне обслуговування ветеранів війни та осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я