В Олександрії день Перемоги над нацизмом проведуть у режимі онлайн

0
453

У день Пам’яті та примирення та 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Олександрії для учнів навчальних закладів проведуть в режимі онлайн низку заходів,- передає “Істина від Олександрії” з посиланням на пресслужбу міськради.

Проведуть захід працівники центральної міської бібліотеки для дітей.  У Фейсбуці вже розміщені віртуальні виставки «Дорогами війни, дорогами пам’яті», «Ви крок за кроком наближали переможну мить» та «Війна – очима дітей», а також виставка–інсталяція забутих книг про війну.

На інтернет-сторінці у Фейсбуці музейного центру імені Антоніни Худякової завтра, 6 травня, відкриється виставка з музейних фондів «Вони здобували перемогу», відбудуться виховна година, присвячена роботі медичних сестер у роки війни, та краєзнавча година, яка розкаже про життя міста в ті буремні часи.

7 травня на школярів на Фейсбук-сторінці центру чекатиме година «Пам’ять загиблих – у спадок живим». А 8 травня там можна буде побачити краєзнавчу виставку, присвячену олександрійцям, які дійшли до Берліну, а також дайжести «Акт капітуляції Німеччини: історични реалії» та «Голоси з війни».

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я