В Олександрії баштанні культури продають з перевищеними нормами вмісту нітратів

0
88

 За дорученням міського голови С.Цапюка та з метою недопущення спалаху у місті гострих кишкових інфекцій, проведено обстеження тимчасових майданчиків, на яких ведеться торгівля баштанними культурами: в Покровському мікрорайоні, біля центрального ринку, ринку «Айсберг», по пр.Соборному та вул.6-го Грудня.
Робоча група в складі представників управління економіки та муніципальної поліції перевірила дині і кавуни на вміст нітратів.
Торгівлю баштанними у місті здійснює 3 підприємці, які мають експертний висновок щодо допустимого вмісту нітратів. Але під час перевірки виявлено, що в частині продукції їх рівень перевищує допустиму норму.
З підприємцями проведено роз’яснювальну роботу, а до Держпродсопживслужби та міжрайонної державної лабораторії ветеринарної медицини направлено листи щодо взяття ситуації під контроль і повторної перевірки баштанних культур на вміст нітратів.
Управління економіки попереджає, що іноді у місті з’являється стихійна торгівля кавунами і динями. Тому, аби убезпечити себе від неякісної продукції, жителям рекомендується купувати баштанні в офіційних місцях продажу та вимагати сертифікат відповідності на рівень нітратів.
У разі сумнівів стосовно безпеки кавунів і динь можна звернутися до лабораторії ветеринарної медицини по Кременчуцькому шосе №1 та перевірити їхню якість.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я