В Олександрії 6 дорослих та 10 малолітніх дітей хворіють на пневмонію. Коронавірусу в Олександрії не зареєстровано

0
796
  • Міський голова С.К.Цапюк щоденно інформує олександрійців про стан з розповсюдженням коронавірсу. І сьогодні, 22 квітня, не виняток:
  • Ситуація в Олександрії стабільна. Хворих на коронавірус не виявлено. Хоча йдуть чутки містом. У нас у лікарнях знаходиться 6  дорослих людей та 10 дітей з пневмонією. Коронавірусу в Олександрії немає. Я звертаюсь до жителів міста: зберігайте спокій, не вірте чуткам щодо захворюваності на коронавірус, а підприємців закликаю підтримати малозахищені категорії олександрійців. Приклади цьому вже є: АТБ передав до терцентру понад 2000 продуктових пакунків; велику акцію допомоги організував ФК «Олександрія»; ми готуємо 1000 таких наборів.
  •  Звертаюсь до підприємців, котрі мають статки, надати посильну допомогу, поділитися з тими, хто  живе на межі виживання. Відносно виплати 500 грн., то вона виплачена усім пенсіонерам, котрі отримували пенсію менше 2000 грн. Стосовно 1000 грн., то  всі списки передані в банки. Як тільки надійдуть кошти протягом кількох днів пенсіонери отримають одноразову матеріальну допомогу.

Кращих ліків, ніж бути вдома сьогодні не існує в боротьбі з коронавіруосм.

І.Мельник   

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я