В Олександрії – 2 нелегальні заправки

0
184

Виконуючи Постанову Кабміну в Олександрії створена робоча група з протидії нелегальному обігу пального. Працівники управління економіки міської ради минулого тижня перевірили 23 авто- і газозаправних станцій на предмет дотримання вимог чинного законодавства.
За 2-ма адресами діють 2 нелегальні АЗС, господарі уникали перевірок та неодноразово не допускали до обстежень робочу групу.
На 4-х заправних станціях на момент перевірки були відсутні сертифікати використання газового модулю.
На одній АЗС робочій групі не надали документи про офіційне працевлаштування.
Ще за однією адресою виявлена автоцистерна, яка раніше використовувалася для торгівлі скрапленим газом. При проведенні перевірки діяльність з обігу пального не здійснювалася.
За інформацією голів села Звенигородки і селищ Пантаївки та Олександрійського в даних населених пунктах відсутні нелегальні АЗС.
Більш детальну інформацію направлено до міських контролюючих служб та місцевих органів виконавчої влади для вжиття ними термінових заходів згідно наданих владних повноважень, – повідомляє сайт міськради.

Приписка, думки вголос. Постає питання:

-Чому багато АЗС стали «нелегальними»?

– Система влаштована таким чином, що малому і середньому бізнесу, при всьому бажанні, не можливо легалізуватися: по-перше, через брак фінансових ресурсів; по-друге, через непереборні бюрократичні бар’єри, які відбирають багато часу, потребують серйозної підтримки ззовні і супроводжуються значною корупційної складовою.

Галузь державного нагляду та контролю не виконує свого головного обов’язку – гарантувати безпеку на АЗС. Підприємці розповідають як проходить процес перевірок: зведені бригади в складі представників прокуратури, Держслужби з надзвичайних ситуацій,  Держпраці, Мінекології, поліції. У жодному випадку не вдалося побачити, щоб перевіряючі бодай наблизилися до обладнання. Їх узагалі не цікавить, в якому стані об’єкт: чи є якісь порушення, поламки, наявність та кількість вогнегасників, прописаних за нормами. Вони приїжджають перевіряти наявність дозвільних документів.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я