В облдержадміністрації погодили  формування територій громад Кіровоградщини з вивченням  питання переформатування громад

0
218

Під головуванням керівника ОДА А. Балоня відбулося друге засідання міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою та Перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області.

Керівник області нагадав, що відповідно до доручення Уряду, перед облдержадміністраціями поставлене завдання завершити роботу щодо внесенням змін до Перспективних планів. З урахуванням норм чинного законодавства, об’єднані територіальні громади мають стовідсотково покривати територію області.

Були розглянуті пропозиції щодо внесення змін до Перспективного плану по 18-ти територіях області. Представникам Маловисківського, Новомиргородського районів та м. Олександрії доручено додатково вивчити питання переформатування громад та провести узгодженні консультації з представниками органів місцевого самоврядування.

-Ми даємо своє бачення і пропозиції, а кінцеве рішення ухвалюватиме Уряд. Розумію і поважаю позицію громад, але об’єднання має відбуватися відповідно до вимог закону і філософії реформи децентралізації, – підкреслив голова ОДА.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я