В обласній лікарні облаштували сучасну операційну

0
105

У Кропивницькому завершили ремонт другої ургентної операційної обласної лікарні, придбавши нове медичне обладнання. Кожного року через  операційну проходять майже 23 тисячі хворих – більшості проводять хірургічні операції (травмовані, поранення, інсульти).

Завідувач операційного відділення І.Сидоренко наголосив, що операційні працюватимуть цілодобово:

– Ургентні хворі – це пацієнти, котрі потребують невідкладних операцій. Їх неможливо відстрочити в часі, виконати наступної доби.

Обладнання як українського, так  і закордонного виробництва. Всього закуплено 70 найменувань нового устаткування. Головна лікарка обллікарні Л.Андреєва розказала, що ремонт розпочали в березні 2019 р. Проєктом передбачили особливу наливну підлогу, яку зручно якісно обробляти дезінфікуючими засобами, і сучасну вентиляційну систему.

На ремонт і обладнання витратили близько 18 мільйонів. Наразі чекають від управління капітального будівництва ще деяке обладнання. 5 мільйонів 700 тисяч виділили на те, щоб його докупити і завершити підготовку всіх документів для передачі, аби запустити операційну.

За словами радниці голови облдержадміністрації К. Ободовської, загальна вартість проєкту склала понад 24,5 мільйони гривень. Це гроші з обласного бюджету. Запрацює ургентна операційна за місяць.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я