В Канатово можливо відкрити міжнародний аеропорт

0
708

Картинки по запросу фото літака Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час апаратної наради прокоментував перспективи щодо відновлення роботи аеропорту у Кропивницькому.

За словами Сергія Кузьменка, проект відновлення аеропорта є абсолютно можливим. Разом із тим, реконструкцію і добудову злітно-посадкової смуги він вважає «казками». «На це потрібно витратити мільярди бюджетних коштів для того щоб перебудувати фактично злітно-посадкову смугу», – відзначив Сергій Кузьменко.

Похожее изображение«Якщо такий проект (аеропорт) Кіровоградщині буде потрібен, його можна реалізувати на базі військового аеродрому в Канатовому. Там одна з найкращих в Україні злітно-посадкових смуг. За невеликі кошти можна збудувати приміщення для обслуговування пасажирів і таким чином отримати сучасний аеропорт в центрі України. Практика подвійного використання аеродромів існує у всьому світі», – переконаний голова облдержадміністрації.

Колись це був аеродром для найсучасніших  СУ  24, 27, 29 винищувачів з вертикальним злітом…. Звісно, злітна полоса, ангари, вся інфраструктура будувалася надійно, якісно – на віка.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я