Думки депутатів про 2017-й рік. В.Хірса: «З ліками загального використання не було проблем…»

0
179

 Володимир Хірса, депутат Олександрійської міської  ради III, IV скликання та VII – від “Солідарності” (блок БПП), головний лікар Олександрійського  онкодиспансеру:

-Мені, як керівнику медичного закладу, в цьому році працювалося значно краще. Для нашого диспансеру було придбано наркологічний апарат, що в великій мірі полегшить роботу медичних працівників у наданні допомоги хворим. Стабільно і вчасно отримують заробітну платню 80 працівників нашого закладу. Ми забезпечені енергоносіями. І найбільше досягнення, що сьогодні в нашій лікарні немає проблем з ліками загального користування. Завдяки тісній співпраці з аптекою ПП «Ракута» – по першому дзвінку ми маємо необхідний набір медикаментів.

Напередодні Нового 2018 року хочу побажати всім олександрійцям найціннішу вартість у житті – міцного здоров`я та довголіття, щастя в сімейному колі рідних та близьких, друзів та товаришів, щоб найзаповітніші мрії кожної людини справдилися і неодмінно збулися. І головне закінчення війни на Сході України.

  І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я