В.Хірса отримав Грамоту ВРУ

0
94

Головний лікар комунального неприбуткового підприємства «Олександрійський онкологічний диспансер Кіровоградської обласної ради» Володимир Хірса нагороджений Грамотою Верховної Ради України,- повідомляє «Голос Громади».

Нагороду – грамоту та нагрудний знак – очільнику медичного закладу вручив  від імені Верховної Ради народний депутат України Анатолій Кузьменко.

Володимир Хірса подякував за нагороду і зазначив, що вважає її за заслугу всього колективу диспансеру, який незважаючи на своє дуже велике професійне навантаження, вкладає душу і серце у лікування людей та пообіцяв і надалі спрямовувати всі зусилля єдиної команди на надання спеціалізованої медичної допомоги пацієнтам.

Довідка: Хірса Володимир Петрович народився у м. Одесі, освіта вища -закінчив Одеський медичний інститут ім. Пирогова в1974 р. Призначений головним лікарем Олександрійського онкологічного диспансеру в січні 2005 р. Багато років поєднує професійну роботу в галузі охорони здоров`я нашого міста з громадською: у 2009 р. був членом виконавчого комітету Олександрійської міської ради, а також обирався депутатом міськради ІІІ і IV скликань. У 2015 році на чергових виборах був обраний до Олександрійської міської ради нинішнього (сьомого) скликання від міської організації партії БПП «Солідарність».

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я