В.Грицук: «Наша гра – заради вболівальників»

0
132

Відразу після тріумфальної  історичної  перемоги європейського рівня над румунською «Астрою», один із ведучих та досвідчених гравців- півзахисник  «Олександрії» Василь Грицук поділився своїми враженнями від матчу:

-Відповідаючи на ваше запитання: чи сподобалась мені гра? Скажу так: головне, щоб вона сподобалась аудиторії вболівальників, які  прийшли нас підтримати. За такої підтримки ми не мали права програти. Приємно, коли за твоєю спиною  понад 6000 уболівальників, які вірять в команду, які  серцем і  своїми емоціями  постійно підтримують гравців на полі.

Василю, перший тайм був такий швидкоплинний, бо гра була на швидкостях,  жорсткою,  постійно насичена  гострими атаками «Олександрії, а в другому таймі дещо сповільнилась. Чи не так?

Перший тайм нам вдався, бо все, що було заплановано Володимиром Богдановичем – ми виконали. Постійно в полі зору тримали на протиході всі дії суперника, його атакувальних гравців, не даючи їм змоги розбігатись.  Справді, «Астра» дещо відкрилась і ми цим скористались, як було змодельовано на теоретичному занятті.  Як результат, змусили суперника допуститися грубої помилки. Досконале виконання пенальті  А.Запорожаном принесло нам успіх у кінцевому результаті.  По такій грі доля матчу була вирішена одним забитим голом. У другому таймі дещо збилися з темпу гри, чим скористалася “Астра”, але завдяки  вмілим командним діям наших гравців, не дали змоги супернику зрівняти рахунок. Більше того, наші контратаки носили небезпеку воротам «Астри», та й суперник  дуже гостро атакував, та Юра Паньків був на висоті.

Які відчуття після такого поєдинку? Фізично виснажений?

Зрозуміло, що переповнює радість, розуміння того, що зіграли так, як було заплановано  тренерським штабом, президентом  клубу  С.А.Кузьменком,  як бажали  того ті, хто підтримує «Олександрію». Особлива подяка вболівальникам, які  зіграли величезну роль  у насназі та бажанні до нашої спільної перемоги.  А зараз, як сказав В.Б.Шаран, що треба забути цей поєдинок і вже думати, і готуватися до матчу  6 серпня  проти «Чорноморця».  Це вже наше наступне завдання – здобути перемогу. Треба підніматися вверх турнірної таблиці.

А коли ще й вся родина  палко  підтримує, то й поготів: тато викладався на полі сповна, щоб діти змалку брали приклад того як треба  любити улюблену справу, віддаючись їй сповна. Спілкуватися з Василем – це завжди  оптимізм, віра в  добро і  в досягнення бажаного результату передається і  тобі.  Гравець веселої  вдачі і хорошого настрою, відповідальний, уважний і зрозумілий.

І.Мельник

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я