В.Б.Шаран: “В якійсь мірі ми може і втратили перемогу, аби суддя зарахував той гол” ( та не призначив ще й сумнівне пенальті, – Авт.)

0
160

Чемпіонат УПЛ. 2 тур. ФК «Маріуполь» – ФК «Олександрія» – 2:1 (0:0).

Субота 3 серпня 2019. 17.00. Маріуполь, стадіон ім.Володимира Бойка.

 Матч однозначно, що вразив палких прихильників олександрійського футболу від того як судив Можаровський, і не тільки. Тому можна лише поспівчувати, наскільки було важко йти на прес-конференцію тренеру “Олександрії”. В.Б. Шаран ніколи не виказує свої претензії на адресу суддів, як би вони не “хибили” в своїй роботі на полі. Толерантність цього не дозволяє. Результат праці  арбітрів залишає на їх совісті і сумлінні, справедливості та об`єктивізму, що сьогодні відсутнє в футболі. Кінець цьому колись прийде – чи ні!? Для суддів потрібно ввести  “інститут прозорості”, що впливав би матеріально на явні “хиби” в судійстві, що були заплановані ще задовго до матчу…  Тоді б кожен суддя задумався!  

Звісно, що і підготовка газону (можливо, що спеціально не підготовлений згідно вимог УПЛ, аби збити ритм гри “Олександрії”, що і вдалося таки “гостинному”  господарю, -Авт.)    
 Прес-конференція головного тренера ФК «Олександрія» Володимира Шарана:

– Ми знали, що на нас чекає важкий поєдинок. «Олександрія» ще жодного разу не перемагала в Маріуполі, тому ми сьогодні налаштовували своїх підопічних тільки на перемогу. Початок гри ми провалили – суперник діяв дуже активно. Але потім вирівняли гру.

Ключовим моментом став незарахований арбітром гол у ворота «Маріуполя». Можаровський скасував наш гол і тут же поставив у наші ворота пенальті, якого, на мою думку, не було. Лучкевич був першим на м’ячі, а Федорчук його зачепив. Це був ключовий момент у грі. В цілому, я задоволений грою своєї команди в другому таймі.

– Що саме не вийшло в першому таймі?

– Нам не вистачило свіжості. У нас було на один день менше для відновлення. Плюс поле було сухим. Ми, звичайно, не така технічна команда, проте. Зараз ХХI століття, і всюди є автоматичний полив. До того ж команда грає в єврокубках. Сухе поле відбилося на грі обох команд. «Маріуполь» – технічна команда, яка хоче грати на швидкому полі… А так, на початку гри нам не вистачало свіжості, але потім перебороли себе, і виглядали гідно. В якійсь мірі ми може і втратили перемогу – якби суддя зарахував той гол… Але, в цілому, гра була рівною.

Прес-центр ФК «Маріуполь»

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я