В.Б.Шаран: «Ризикнули, а «Динамо» не створило багато моментів, щоб нас переграти»

0
1294

«Олександрія» для «Динамо» – не пусті слова

Як і обіцяв перед матчем з киянами головний тренер «Олександрії» Володимир Богданович Шаран, що команда налаштована на боротьбу, на атакуючий футбол, що повинен принести бажаний результат. І перемога була не «за горами»… Земляки приклали максимум зусиль,  старанності та самовіддачі вкладеної в голови гравцям тренерським штабом аби показати одному із лідерів чемпіонату, що команда зі степової «Олександрії» для «Динамо» не пусті слова…

Традиційно після кожного матчу виграний чи програний керманич «Олександрії» завжди першим словом дякує палких прихильників «Олександрії», котрі перебувають на трибунах «Ніки», а при  карантині: найпалкіші – фанати за межами  газону потужно підтримують свою улюблену команду, що додає наснаги гравцям більше віддаватися на полі.

-Як вони щиро підтримували команду перед матчем, під час і після! Поважаю їх! Ми ж, нарешті, досягли позитивного результату з «Динамо». Бо цього сезону, на превеликий жаль, не досягли успіху ні в кубковому поєдинку з киянами, ні в чемпіонаті. Тому нічийний результат дуже важливий в психологічному плані, щоб рухатись далі. Ми  ризикнули, зігравши в атакувальний футбол з перших хвилин. Високий пресинг, з двома нападниками, звичайно, схему змінили. Простіше почали грати, більше вперед, щоб було більше агресії в атаці, стандартів. Це спрацювало якби Сітало через травму не зміг продовжити грати.

В.Б.Шаран: ««Динамо» не створило багато моментів, щоб цілком нас переграти»

 Устименко відпрацював, як хотілося б, але програючи, треба було освіжити атакувальні дії. Шастал заробив пенальті, Грицук, Ковалець, Задерака – усі вписались у гру. Нічия – закономірний результат. “Динамо” не створювало багато моментів, щоб цілком нас переграти. М’ячі їхні якісь необов’язкові були, чомусь такі нам залітають цього сезону – все, що тільки можна, у наші ворота. Рухаємось далі і готуємось до Чернігова. – До другого голу “Динамо” я не поспішав із замінами, бо треба було зіграти правильно в обороні, шукати контратак. А при 1:2 почали ризикувати, грати більше на атаку. Ковалець вийшов непогано, чіплявся за м’яча і атакував. Все спрацювало нормально, -підсумував головний тренер «Олександрії» В.Б.Шаран на післяматчевій пресконференції.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я