В.Б.Шаран: «Президент» Інгульця» виступає категорично проти перенесення поєдинку». (Або усі ми під Богом ходимо!)

0
903

Керівництво ФК «Олександрія», щоб не піддавати клуб подальшій  можливій загрозі через  коронавірус COVID-19 , піклуючись не лише за свій клуб, звернулося до керівництва ФК «Інгулець» аби перенести матч 6-го туру УПЛ на пізніше, але відповідь була негативно-категоричною…

Свій коментар з цього приводу надав головний тренер «Олександрії» В.Б.Шаран:

– Незважаючи на спалах коронавірусу в “Олександрії” (27 хворих серед гравців і обслуговуючого персоналу), матч 6-го туру УПЛ проти “Інгульця” відбудеться. Матч не буде під загрозою. Президент “Інгульця” (Олександр Поворознюк, – прим.) категорично проти перенесення поєдинку. Йому телефонував наш президент і пояснив ситуацію, але О.Поворознюк відмовив.

Ну нічого! На даному етапі в нас є 15 гравців і один воротар. Я сподіваюся, що вони через два дні вийдуть і зіграють”, – сказав В.Б. Шаран.

Протистояння земляків відбудеться 18 жовтня на КСК «Ніка». Поєдинок почнеться о 17:00.

Такі заяви сусіда-президента О.Г.Поворознюка  не до його футбольної  честі та гідності. Усі ми під Богом ходимо, і не знаємо, що буде з нами за хвилину…  У таких випадках слід домовлятися, знаходити компроміси і порозуміння.  Це не виїзд за сотні кілометрів, це не готельні витрати, харчування… Це всього лише  40-хвилинний переїзд з Петрового до Олександрії.

Повірте, що в аналогічній ситуації президент ФК «Олександрія» С.А.Кузьменко, пішов би на зустріч-прохання. А це не що інше як свідчення футбольного достоїнства президента «Олександрії» …  Це багато важить у відносинах між людьми.  Порозуміння, чуйність, делікатність і футбольна толерантність та культура, на жаль, не всім притаманна в сучасному футбольному спорті…

Іван Мельник         

.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я