В.Б.Шаран: «Ми прибавили як фізично, так і тактично. Правильно зіграли і досягли успіху»

0
1439

Післяматчевий настрій в головного керманича «аграріїв» Володимира Богдановича Шарана був піднесений після довгоочікуваної перемоги над чернігівською «Десною»( попередні 3 гри були програні з різницею пропущених м`ячів – 1:10 на користь чернігівчан, -Авт.). Це було явно помітно ще під час гри, коли команда зрівняла рахунок. З обличчя тренера стало зрозумілим, що гра в «Олександрії» пішла, що сьогодні буде перемога. Упевненість тренера його не підвела. І це при тому, що тренер виставив на поле здебільшого тих гравців, котрі були або в запасі, або не часто виходили на заміну. У воротах О.Білик, у захисті діяли вперше 20-річний О.Мельник, досвідчений, але не часто задіяний  О.Довгий, Т.Стецьков, Г.Бухал, Б.Мишенко – також не часто їх бачимо на полі. Та й попереду був напад «Олександрії» незвичним: Д.Шастал, М.Задерака з В.Грицуком здебільшого виходили на поле в ролі «джокерів» до цього матчу.

Що дозволило перемогти? Які критерії цьому допомогли?

Звичайно, відповідь криється в попередніх тренуваннях – награванні саме такого стартового складу «Олександрії». Тренер готував гравців до відповідальної гри. У першу чергу даючи шанс проявити себе молодим гравцям, котрі рано чи пізно прийдуть на зміну досвідченим… Футбол не стоїть на місці. Він тоді живе, коли в постійному русі вперед, коли бачимо видовищний, забивний швидкісний футбол, коли виграють наші, коли на стадіоні весь у футболі…

І в запасі В.Б.Шаран прозапасив  майбутнє команди Д.Рудика, В.Бабогла, Є.Протасова, Д.Устименка.

Враження від поєдинку в тренера були відповідно були оптимістичними:

-Дуже важкий поєдинок. Та, не зважаючи на ротацію, що відбулася, все одно намагалися грати в той футбол, у який на даному етапі можемо. Тому що, дійсно, ми в кожному поєдинку дуже багато пропускали, і поразка 5:1 – це був серйозний психологічний удар як для мене, так і для наших хлопців. Було бажання сьогодні показати непогану гру, і досягти бажаного результату. Грали тільки на перемогу. У першому таймі очікували, що суперник буде атакувати, тому що футболістам «Десни» ця перемога була важлива. І ми побачили, що суперник дозволяє грати в футбол, і в другому таймі прибавили як фізично, так і тактично. Правильно зіграли і досягли успіху. Реалізували ті моменти, які в нас були.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я