В.Б.Шаран:”Ми їхали до Одеси за перемогою”

0
157

Головний тренер ФК “Олександрія” Володимир Шаран поділився думкою від матчу з “Чорноморцем”:

– Таких два, вірніше, три матчі за тиждень, це дуже важко. Було дуже багато сил витрачено в четвер, але повірте, що ми їхали тільки за перемогою. Звичайно, задоволений зараз нічийним результатом, враховуючи, як складалася гра, що ми в десятьох залишилися. Дуже вдячний нашим хлопцям, які проявили характер, олександрійський характер, який завжди присутній в нашій команді. Грали до кінця, вірили в те, що можемо зрівняти рахунок і намагалися навіть перемогти. Тому гра, думаю, була цікава для вболівальників. А ті помилки, які були у нас в захисті… Мені не хочеться про них говорити, розберемо їх на теоретичному занятті. Однак, дійсно, помилок сьогодні було занадто багато, особливо в тих гравців, які не грали в четвер.

– Ви залишили і Цурікова, і Сітала в запасі, ви сподівалися на їх допомогу?

 – Так, безумовно. Тому що було заплановано, якщо гра буде  відбуватися  невдало, вони допоможуть. Звичайно, я не думав, що ми будемо програвати, потрібно було реалізовувати ті моменти, які у нас були при рахунку 0:0. Потім за рахунку 1:0 могли зрівняти. І в другому таймі, коли вирівнялися склади команд, у нас теж були моменти. Ну, а Цуріков, Грицук, Запорожан, Сітало все залишилися на заміні. Тому що завжди хлопцям говорив: у нас рівноцінні заміни. У нас немає зірок у команді. Кожен футболіст повинен це відчувати. Всі повинні намагатися грати і заробляти преміальні, які президент завжди виплачує. Це дорогого коштує, маю на увазі стабільність у клубі. І вони це розуміють. Розумів, що тримати на лавці хлопців, які не грали в четвер, це буде неправильно, хоча знав, що Чорній після важкої операції багато пропустив, це його перша гра. Не можу сказати, що він винен у чомусь. Те ж саме – Козак, теж після операції гравець. Я знав, що у нас будуть на флангах проблемки. Нічого страшного не сталося, і ті гравці, що вийшли на заміну, тільки посилили гру – і Цуріков, і Грицук, і Сітало. Два гравці забили по м’ячу, так що в принципі задоволений замінами.

– У матчі було багато попереджень і вилучення були. Як ви вважаєте, чи не занадто багато для одного матчу?

– Чесно, дуже здивувався такому суддівству. Але, що зробиш: маємо, що маємо. Коли на зборах в Нідерландах грали проти сильних команд, там було зовсім інше суддівство. Там така боротьба була! Це цікаво людям. Так і в нашому чемпіонаті повинно бути. А сьогодні багато затримок, багато жовтих карток. Це тільки заважає футболу. Так, ми граємо жорстко. У нас жорстка команда, у нас багато фолів. Але грубо ми не граємо. Стрибати ззаду забороняється взагалі, не дай Бог. Дуже багато карток було. Але це говорить про те, що «Чорноморець» хотів перемогти, хлопці теж не поступалися. Ми вже дечого трохи досягли, два роки граємо в єврокубках, і на нас вже налаштовуються по-іншому. Це коли тільки вийшли з першої ліги, на нас природно не звертали уваги. Ми це розуміємо, завжди про це хлопцям говоримо. Не можу сказати, що в нас сьогодні не було настрою. Був настрій на боротьбу, може бути її було занадто багато. Занадто багато карток нам не потрібно.

 – Під час вилучення гравця «Чорноморця», це ви підказали футболістам, щоб вони підказали судді показати картку Третьякову?

– Вони мене взагалі не чують на футбольному полі. Я про себе весь час кричу, іноді на суддів. Ні, це ініціатива футболістів, – вони, напевно, стежили. Навіть не знав, що у 75-го номера (це Третьяков, так?) була картка. Я весь у грі, тому нічого не підказував.

– Гра сьогодні починалася рано, було жарко +35-37 градусів. Як вважаєте, можливо є сенс розбивати тур на три дні, щоб всі матчі починати о 19.00 або о 21.00?

– В принципі це правильно, але коли ми були в Києві на зборах тренерів команд, нам сказали, що все вирішує телебачення. Ми в принципі ніколи в Прем’єр-Лізі не говорили, що треба грати в стільки-то або в стільки-то. До того ж не очікував, що така спека буде. Так що телебачення все вирішує. Звичайно, хотілося б грати, як грали, наприклад, о восьмій годині в Олександрії, як ми грали в 20.30 в Румунії. Хочеться так, але не всі ми вирішуємо.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я