В.Б.Шаран: «Хочу вибачитися перед уболівальниками…»

0
202

Сьогодні якісного, яскравого та результативного  футболу, до якого звик вибагливий вболівальник, не спостерігалося з боку «Олександрії» по ходу всього поєдинку. У чому причина? Напевно всі бачили, хто прийшов з 1602  палких прихильників  олександрійського футболу, що на полі практично була одна команда – суперник. За всю гру не було жодного пам`ятного  гольового моменту з боку «аграріїв». Ось у цьому і причина того, що соромно програли з рахунком 0:3. Гості були сьогодні  грали на голову вище нашої.  Що оборона, що лінія атаки діяли злагоджено – дуже швидко виходили з глибокої оборони  в атаку через Кузика, Огірю, Богданова, Калитвинцева шляхом довгих навісних передач, що знаходили  ноги суперника попереду. «Городяни» нічого ефективного  не змогли створити в першій половині гри. Не було комбінованої, виваженої ціленаправленої гольової атаки. Не бачили ми на полі ні Безбородька, ні Банаду (кращого бомбардира минулого чемпіонату,  –Авт.), Протасова, ні Третьякова ( можливо, що ще дає взнаки травма, -Авт.). Відіграли за всю команду сьогодні лише два гравці. №1 – Лучкевич та №2 Сітало, котрі не жалкували ні своїх ніг, ні своїх фізичних кондицій, йшли в відбори, на постійне загострення гри,  намагалися грати на результат – були постійно на вістрі атак, котрі захлиналися не розпочавшись –не розгорнувшись, бо ні Протасов, ні Третьяков, ні Банада, ні Гречишкін цього дня не змогли показати свою належну гру – працю. Практично жодного удару в рамку воріт суперника не було з боку  олександрійців, а коли відсутні удари, то звідки візьмуться голи!?

У другому таймі гості підвели, не без допомоги судді Бондаря, гру під пенальті, коли Мірошниченко отримав не лише другу картку, а  ще й пенальті у свої ворота. 50-та хвилина Фаворов розвів Паньківа по різні боки воріт.

Залишившись у меншості по тому як грали до цього часу впевненості, бодай  великої надії, що в  10-х можна переламати гру, не було. Більше того, Кузик через 9 хвилин по ходу матчу забиває другий м`яч у ворота нашого кіпера. Помилився новобранець команди Дубра, коли вибив шкіряного з-під одного гравця суперника в ноги іншому Кузику. Якому нічого не залишалося, як виходити віч-на віч з Паньківим. Той був безсилим закрити на «замок» свої ворота.

 І третій гол записав на свій рахунок Філіппов, коли Паньків з-під лівої стійки не зміг витягти шкіряного – 0:3.

Не було азарту гри, не було ініціативи з боку олександрійців.В.Б.Шаран  на прес-конференції попросив пробачення. Мені здається, що вина не тільки на тренеру лежить. Її повинні розділити порівну і гравці, котрі не виконали настанов тренера. Відсутність на полі К.Ковальця, безумовно, що створила проблему, але якщо гравець в основі, то відповідно він повинен віддаватися на полі сповна…Такі “сюпризи” не потрібні ні вболівальникам, ні президенту клубу С.А.Кузьменку, який робить все можливе, аби команда була на рівні.

Вибачення повинні просити гравці…Це їх робота на яку йдуть люди, щоб отримати задоволення…

 Гра була жорсткою – багатою на попередження: Денис Мірошниченко, 16, Валерій Лучкевич, 31, Євген Банада, 40, Денис Мірошниченко, 47, Дмитро Шастал, 89 – Денис Фаворов, 33, Андрій Богданов, 45+1, Максим Імереков, 83.

Видалення: Денис Мірошниченко, 47 (друга жовта).

Попереду 31 серпня –  виїзд до Полтави – грати проти “Ворскли”.

І.Мельник

ФОТОРЯД     

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я