В.Б. Шаран: «Дійсно, гра видалася важкою для «Шахтаря», тому що ми налаштовувалися дуже серйозно»

0
1038

Такими словами розпочав своє післяматчеве інтерв`ю головний тренер «Олександрії» Володимир Богданович Шаран:

  • По-перше, хочеться привітати «Шахтар» з чемпіонством. Я дуже радий, що я першим привітав Луїша Каштру з його першим чемпіонством в Україні. Хотілося б, щоб і не останнім. Дійсно, гра видалася важкою для «Шахтаря», тому що ми налаштовувалися дуже серйозно. У нас були дуже серйозні розмови протягом цього тижня. Ретельно готувались до суперника. Усвідомлюємо, що якщо в «Олександрії» немає тих кондицій, що повинні бути, які були в минулому році в осінній частині, звичайно, майстерності нам не вистачає, тому компенсували це колективними  діями. У першу чергу,  фізичною підготовкою. Зараз такої підготовки немає, на превеликий жаль. Усі знають : чому, яка причина цьому.

Сьогодні намагались більше грати позиційно, глибоко до наших воріт. І, надіялися на контратаки. Дійсно, в другому таймі, переломили хід поєдинку, забивши два м’ячі, здивувавши, напевно, «Шахтар». І здивували ще одну людину, ви розумієте, про кого говорю. Хочу сказати, що таким командам, як «Шахтар» не треба допомагати. Вони і так найсильніші в нашій лізі. Перший одинадцятиметровий в наші ворота — це смішно. Потім, на повторах все видно: Мораес картино дуже падає. «Молодець» у цьому плані. І, звичайно, не потрібний такий гол, але, не зломив нашу команду. Я був впевнений, що нас не зломлять, тому що знаю хлопців уже не перший рік – є характер у цієї команди», – відзначив В.Б. Шаран.

Нагадаємо, що вчора “Олександрія” на виїзді поступилася чинному вже чемпіону України  донецькому “Шахтарю” з рахунком 2:3.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я