В.Б.Шаран:”Чоловіча перемога з олександрійським характером”

0
114

Легких перемог не буває – це перші слова головного тренера «Олександрії» В.Б.Шарана на  після-матчевій прес-конференції після перемоги над «Чорноморцем».

-Ми добре знали і розуміли чим сильний «Чорноморець»:  індивідуальними проходами, верховою боротьбою та виконанням стандартних. Адже у восьми забитих м`ячах у попередніх іграх 7 голів вони забили саме зі стандартів. І цього дня не минулося для нас, а я попереджав, наголошував на цьому.  Вони добре грають у відборі, та я вдячний гравцям за силу волі до перемоги, – почав свій підсумок гри керманич “Олександрії” В.Б.Шаран. – За три дні до матчу зламав руку Шастал, та  іноземні технології дозволили йому зіграти, бо вже на другий день він тренувався. Грицук отримав  травму. За кілька днів до матчу в нього виявили перелом ребра. Попередньо планувалося, що в парі будуть діяти попереду дещо Грицук-Ковалець. Добре відіграв сьогодні Довгий, який повністю віддався грі. Ми спеціально дали можливість відпочити Запоражану, який в попередніх іграх видно було, що вже дещо втомився. Треба з розумінням підходити до гравців…

Протасов тільки залікував травму як отримав нову. Не знаю наскільки серйозну. Задерака в роздягальні також повідомив, що не може вийти в другому таймі – травма.

Банада також отримав ушкодження і залишив поле. Ось в такій ситуації далася нам перемога. Чоловіча перемога з олександрійським характером.

У першому таймі грали в академічний футбол, а слід  було грати довгими передачами, не допускати штрафних біля своїх воріт. У мене є претензії до деяких  гравців по першому тайму, хоча ми ретельно готувалися до матчу проти «Чорноморця».

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я