В. Б. Шаран був присутнім на дербі, але “…іскри не летіли”

0
1017

Екс-головний тренер “Олександрії” Володимир Шаран, який був присутнім на грі, знаходився поряд з С. А. Кузьменком на центральній   трибуні “Ніки”, прокоментував дербі між “містянами” та “Інгульцем”, котре завершилося перемогою підопічних Юрія Гури:

-Чесно кажучи, очікував від дербі більшого. Хотілося побачити такі дербі, які були у “Олександрії з кропивницькою “Зіркою”, а також з тим же “Інгульцем”, який ми обіграли 4:3 в чемпіонаті і на Кубок України – 4:1. Навіть коли єдиний раз за всю історію протистоянь команд з Кіровоградської області в ролі головного тренера я програв дербі команді з Петрового – 0:1, гра теж була зустрічною.

Пам’ятаю, команда “Інгулець” на той матч вийшла такою зарядженою, що нам довелося дійсно нелегко. Ось і в п’ятничному дербі я очікував такого ж заряду, більшої боротьби, жорсткості і великої кількості карток. Але така гра не вийшла. Іскри не летіли. Футболу як такого хоч і було мало, але “Олександрія”, на мій погляд, все ж заслужено перемогла, так як виглядала трохи краще суперника. І це не дивлячись на деякі кадрові проблеми, які у моєї колишньої команди на той день були.

Що стосується “Інгульця”, то його гру я бачив на власні очі, коли їздив в Кропивницький на матч петрівської команди з “Маріуполем”. Тоді гравці “Інгульця” мені сподобалися, тому, повторюся, в Олександрії очікував від них більшого, – підсумував В. Б. Шаран.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я