Увага до потреб незрячих

0
229

З нагоди Міжнародного дня «Біла тростина», що щорічно відзначається  16 жовтня, працівники та інваліди-пенсіонери УВ УТОС м.Олександрія провели святковий захід.

Пісні у виконанні незрячих людей, в яких гірка доля, вкотре доводять, що вони активні і життєдайні люди, не гнуться перед проблемами свого буття…. З них деяким треба ще брати приклад, як радуватися життю…

Привітати людей з вадами зору прийшли ті, хто співпереживає, хто розуміє незрячих людей, хто готовий підставити своє плече, щоб полегшити життя людей з обмеженими можливостями. Від імені народного депутата України А.І.Кузьменка виступила його помічник  О.Святець, котра привітала людей з білою тростиною з їх днем, з їх талантами та активною життєвою позицією в допомозі один до одного.

– Не вперше народний депутат надає матеріальну допомогу вашому хору, який частий гість на «Серпневих зорепадах», що вже стали традиційними під егідою групи компаній “УкрАгроКом”. Ваші виступи на підмостках багатьох сцен України стали символом

вашої незламної волі перед труднощами сьогодення. Депутат бажає вам міцного довголіття, родинного щастя і достатку, та дарує мікрохвильову піч, щоб ваші гостини були більш приємними.

Від імені депутата міської ради від «Солідарності» А О.Коломійцева, який завжди відгукується на вирішення нагальних проблем незрячих людей, також були передані щиросердні привітання, побажання щастя та добробуту, та подарунок.

Не забуває людей з особливими вадами і депутат міської ради В.Дожджаник, який від імені «Сили людей» та себе особисто привітав незрячих людей  з їх міжнародним днем “Білої тростини” та передав солодкий подарунок.

Люди з білою тростиною  – це люди, до яких ми повинні відноситися з теплом і увагою,надавати їм  всебічну посильну допомогу, бо вони не можуть бачити світ і радуватися сонцю… Це обов`язок суспільства і держави – забезпечити більш комфортні умови їх життя.

                І .Мельник

 ФОТО  від “Голосу громади” та “Сили людей”     

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я