Успіхи олександрійських ОСББ

0
129

Вчора пройшла 76-а чергова сесія міськради. Обранці громади міста прийняли Програму розвитку міжнародного співробітництва та Програму протидії тероризму в Олександрії.
Підтримали своїми голосами звіт про виконання міськбюджету за 9 міс. 2019 р. та внесли певні міни до кошторису на 2019-й р. Зокрема, збільшено доходи та видатки на 1 млн. грн. за рахунок перевиконання бюджету та пайових внесків «Катеринославських меблевих  майстерень». Кошти пішли на розвиток ЗНЗ №10 та для модернізації освітлення Перемозького мікрорайону, обстеження технічного стану незавершеного будівництва за адр. вул. Г.Сталінграду, 31, а також відшкодування частини кредитів ОСББ у розмірі 346 тис. грн. Всього за 2019-й р. з міської казни повернуто ОСББ 1, 3 млн. грн.
Ще 2 багатоповерхові будинки – його мешканці зголосилися на управління об’єднання співвласників багатоквартирних будинків ( «Каштан-143А»,  «КВАДРАТ 104»).
Найжвавішими були питання землі (надання в оренду, припинення права користування, дозвіл на інвентаризацію земель,  встановлення вартост місячної оренди 1 м2  від загальної площі нерухомого майна по м.Олександрії, сел.Олександрійському, с.Звенигородці на 2020.

Не всі запити були проголосовані депутатами, бо ряд земельних ділянок викликали в депутатів занепокоєння – відправлені  на додаткове опрацювання.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я