Кіровоградщина: усі житлово-комунальні послуги в одному мобільному додатку

0
503

На Кіровоградщині розробляють мобільний додаток “Смарт-регіон”, який об’єднає в собі всі компанії, що надають житлово-комунальні послуги.

Про це повідомляє сайт ОДА.

“Додаток дасть можливість прямого спілкування між споживачами та підприємствами регіону з питань сплати за послуги та наявності заборгованості. Він своєчасно нагадуватиме про необхідність розрахунку та додаткові опції, зокрема про повірки лічильників”, – пояснив заступник голови ОДА Сергій Поліщук.

Мобільний додаток «Смарт-регіон», який об’єднає в собі всі компанії, що надають житлово-комунальні послуги, за підтримки облдержадміністрації та міськради Кропивницького розробляє IT-SERVE. Про це повідомив заступник голови ОДА Сергій Поліщук.

Директорка департаменту житлово-комунального господарства ОДА Ольга Довжук додала, додаток буде абсолютно безкоштовним як для підприємств регіону, так і для всіх споживачів підприємств комунальної сфери. Також проект дасть суттєву економію часу й спростить процедуру оплати послуг.

Як зазначив генеральний директор ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик, представники підприємств зацікавлені в реалізації такого проекту. Вважає, його використання підвищить рівень якості розрахунку за спожиті послуги.

Також IT-SERVE планує додати у мобільний сервіс форму звернення на «гарячу лінію» голови Кіровоградської облдержадміністрації.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я