“Укравтодор” показав карту з майбутніми автобанами, але без Кіровоградщини. Влада поставила завдання в цьому році відремонтувати 4 000 км доріг – у середньому по 200 км на кожну із областей

0
221
В Україні планують побудувати мережу автомагістралей і швидкісних шосе. Зараз у країні тільки кілька таких доріг.

У 2020 році Укравтодор має намір побудувати мережу швидкісних автомобільних доріг, на яких дозволена максимальна швидкість руху 110-130 км/год, а також ввести фінансові гарантії якості ремонту доріг.

Карта перспективної мережі швидкісних автодоріг технічної категорії 1-а (автомагістраль) і 1-б (швидкісне шосе) опублікована у відеопрезентації.

Зараз цим критеріям відповідають тільки кілька доріг, серед яких М-06 на ділянці Київ-Житомир-Рівне, М-05 Київ-Одеса на всій протяжності, М-01 на ділянці Київ-Чернігів, М-29 Харків-Новомосковськ, Н 08 на відрізку Дніпро-Запоріжжя, М-03 на відрізку Київ-Лубни і Н-01 на відрізку Київ-Обухів.

У віддаленій перспективі планується зробити два швидкісних коридори через всю територію країни від західного кордону до Луганська (з відгалуженням на Суми) та Донецька (з відгалуженнями на Чернівці, Миколаїв, Херсон). На Крим планів немає.

У 2020 році будівельні роботи будуть виконуватися на трасах М-03 і М-31, зокрема на ділянках Лубни – Полтава – Валки та Решетилівка – Дніпро. Також заплановані роботи на окремих ділянках дороги М-07 від Ковеля до польського кордону.

Проектні роботи будуть спрямовані на створення 4-смугових трас за маршрутами: М-06 Ужгород – Мукачево, М-06 Рівне – кордон Львівської області в напрямку Львова, Н-11 Дніпро – Кривий Ріг.

Також готується техніко-економічне обґрунтування для розширення до 4-х смуг дороги Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Умань і Одеса – Миколаїв – Херсон.

Як відомо, влада поставила завдання в цьому році відремонтувати 4 000 км доріг. З Дорожнього фонду на фінансування цих робіт виділяється 31,5 млрд грн.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я