Уболівай за «Олександрію»,  за  гідність і честь України!

0
140

Сьогодні, в Львові, в центрі західної України відбудеться черговий матч – протистояння між українцями і французами – “олександрія” – “Сент -Етьєн” у боротьбі за Кубок Ліги Європи. У попередньому поєдинку була бойова нічия – 1:1. 

Відповідальний поєдинок двох команд для яких зберігаються номінальні шанси потрапити в наступний етап Ліги Європи.  Минулого разу львів`яни відгукнулися – проявили національний спортивний патріотизм. У кількості майже 9 тис. чоловік вони прийшли на трибуни стадіону, щоб підтримати Україну, Кіровоградщину, «Олександрію», котра сьогодні все більше стає відомою в Європі. Успіх не приходить без нічого. За цим стоїть титанічна праця тренерського складу на чолі з Володимиром Богдановичем Шараном, керівництвом клубу на чолі з президентом «Олександрії» Сергієм Анатолійовичем Кузьменком, котрий вкладає усі наявні можливі матеріальні та моральні ресурси, аби «Олександрія» гідно відстоювала спортивну честь України на європейському рівні. І дуже прикро, що на останні два домашні матчі  проти «Зорі» – кубкова гра та в 13- му турі  матч «Олександрія»-«Маріуполь» ( супер-матчі, враження від яких неймовірні, -Авт.)відвідали разом, аж 1935 уболівальників (1000 – на «Зорю» та  935-  на маріупольців прийшло, -Авт). Ось вам і справжній вияв палких прихильників «Олександрії».  Це вам відповідь на питання: «кому потрібен такий футбол? Чи він потрібен олександрійцям, котрі  знаходять відраду в інших забавах. Місто не має ні катка, ні кінотеатру, ні театру, ні балету, ні опери, ні … За цим усім їдуть до великих міст… до  Німеччини, до Франції, і до Бельгії . Будуть битися за місце в безкоштовному автобусі … Для них –  Великий та успішний  футбол – це «шара», що не має об`єму, це потусуватися в Фесйбуці …  Я більш, ніж впевнений, що вони навіть не знають гравців нашої команди. Я був з одним із таких уболівальників на КСК «Ніка», який на 25-й хв. запитав: «а де «наші», а де «чужі»,  яка в наших форма одягу?»  І таких  багато. Ось чому «Ніка»  пустує, ось чому В.Б.Шаран з хвилюванням переймається, що люди не відвідують матчі за участю «Олександрії». Розумію, чому саме обрали Львів. Там є патріотизм, там є футбольний дух, хоча, ой, як далеко Олександрія від Львова.   

Так, на Львів відправилося кілька автобусів, знаю, хто своїм ходом поїхав, хто потягом, хто з друзями. Але це не та кількість, котра «робить погоду». Це  «ділові»  – на матчі з французами, бельгійцями та німцями… А знаю, що за їх спинами стоять десятки, якщо не сотні підлеглих. Ось, де потрібно популяризувати футбол за участю «Олександрії». Ось, де найкраще, можливо, виховувати найкращі риси місцевого патріота. Повірте за їх спинами стоїть не менш тисячі додаткових уболівальників.

На жаль, з цим великі прогалини. Це не вишиванку одягати і йти містом, приймаючи участь у флеш-мобі, в кого найкраща вишиванка і скільки цього року вийшло на вулицю у ній. Це не патріотизм. Це дурість та імітація під національну гідність.

Гідність, патріотизм, любов і повага до рідної місцевості через призму  «Олександрії»,  коли ти слухаєш гімн України перед початком матчу, коли «ревуть несамовито вщент переповнені  трибуни» від м’ячів олександрійців,  забитих у ворота суперника. Це коли ти відчуваєш  перемогу, що ділиш разом з  гравцями «Олександрії».   

«Олександрія» сьогодні буде відстоювати  нас з вами, олександрійці!  Ми пишаємося, коли перебуваючи за кордоном, нас пізнають по приналежності до футбольного клубу «Олександрія». А так  би і місто б не знали, де воно знаходиться…  Європа – це не лише євросоюз, це ще й сотні мільйонів людей, що закохані у футбол.

«Олександрія» – це посол України в Європі через яку більше дізнаються про нашу країну… Це спілкування з людьми, це те, що викликає в європейців повагу і шану до нас.

22.00 – дивіться і вболівайте  за «Олександрію»!  Вона варта нашої уваги і поваги, шани і толерантного та вдячного відношення до кожного гравця «Олександрії».

І.Мельник      

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я