У США помер відомий російсько-американський актор

0
286

Олег Видов помер в результаті ускладнень після онкологічної хвороби у віці 73 років Олег Видов. В американському містечку Уестлейк Віллідж (Каліфорнія) помер відомий російський, радянський і американський актор і кінорежисер Олег Видов. Про це РІА Новини повідомила його дружина Джоан Борстін. Вона зазначила, що її чоловік пішов на той світ в результаті ускладнення після онкологічної хвороби.

“Олег Видов, коханий чоловік, батько, друг помер сьогодні в Уестлейк Віллідж, Каліфорнія, від ускладнень після онкологічної хвороби. Йому було 73 роки”, – сказала дружина актора.

Олег Видов народився 11 червня 1943 року в Московській області. Видов зіграв чимало ролей в радянських фільмах, в тому числі в кінофільмах “Вершник без голови”, “Заметіль”, “Звичайне диво”, “Казка про царя Салтана”, “Джентльмени удачі”, “Москва, любов моя” та інші. З 1967 року по 1969 рік знімався в югославсько-американо-італійському фільмі “Битва на Неретві”, а також в інших югославських фільмах.

У 1985 році переїхав до Австрії, потім до Італії. У вересні 1985 року виїхав до США. У 1989 році одружився на Джоан Борстен.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я