У “Шахтаря” кадрові втрати – Бондаренко, як порятунок…

0
100

Валерій Бондаренко – гравець «Шахтаря». Така новина тільки-що надійшла від офіційного сайту ФК “Олександрія”. Видно, що в “гірників” великі проблеми в захисті. І.Ордець чомусь не підписує контракт.Я. Ракицький у підвішеному стані знаходиться.  Тому виходить, що чекати до весни П.Фонсеці В.Бондаренка вкрай не вигідно. Він йому потрібен навесні, якщо не відправить до “Маріуполя”. І такий хід не можна виключати. У великому футболі все можливе.

 Як результат, 23 січня досягнуто угоду між ФК «Олександрія» та ФК «Шахтар» про трансфер центрального захисника «Олександрії» Валерія Бондаренка. Футбольний клуб «Олександрія» дякує Валерію за співпрацю і бажає успіхів у складі «Шахтаря».

Валерій за роки (2017-2019) виступу за “Олександрію”  виріс до висококласного гравця. Добре, що свого часу В.Б.Шаран помітив у цього молодого гравця гарні задатки до постійного зростання майстерності. І гравець довів, що він потрапив (грав за “Скалу”, Стрий, друга ліга, – Авт.) саме до такої команди, де йому були створені усі належні умови, аби він став одним із найкращих гравців “Олександрії”. Це ж він, коли всі вже залишали тренування,залищався, щоб  ще працював з м`ячем… У нього чітко поставлена мета – досягнення найвищого показника футболіста. І він до цього крокує. Думаю, що виступи за “Шахтар” додадуть гравцю ще більшої майстерності. Недаремно  мені він чимось по стилю гри, фактурі, дій на полі нагадує одного з найкращих футболістів “Шахтаря”  Дмитра Чигринського. Нехай В.Бондаренко стане Чигринським №2 .

Нехай ніколи не забуває хто дав путівку в великий футбол!

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я