У с. Луганка Петрівського району оновили амбулаторію

0
225
У Петрівському районі після капітального ремонту відкрили Луганську лікарську амбулаторію загальної практики-сімейної медицини. В урочистій церемонії відкриття взяв участь голова районної державної адміністрації Сергій Завалій та голова районної ради Тамара Сакара.
Ремонт приміщення закладу, придбання нових меблів та медичного обладнання є результатом реалізації Угоди про соціально-економічне партнерство між Петрівськими районною державною адміністрацією та районною радою і приватним акціонерним товариством «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» групи МЕТІНВЕСТ. Загалом на реалізацію даного проекту було спрямовано 1795,2 тис. грн., у тому числі: кошти районного бюджету – 867,3 тис.грн., ПрАТ «ЦГЗК» – 700 тис.грн., Луганського сільського бюджету – 227,9 тис.грн.
В амбулаторії створені комфортні умови для роботи медичного персоналу і прийому пацієнтів. Світлі, затишні кабінети мають все необхідне медичне обладнання для надання жителям Луганки і інших населених пунктів дільниці якісних медичних послуг. У штаті амбулаторії два лікаря – завідуючий закладом, сімейний лікар і лікар-педіатр, три медичні сестри, санітарка і водій. Крім того, в амбулаторії діє стоматологічний кабінет, в якому працює лікар-стоматолог, яка перебуває у штаті центральної районної лікарні.
Голова райдержадміністрації зазначив, що окрім оновлення амбулаторії, у районі проведено ремонт найпроблемніших ділянок автомобільних доріг в с.Луганка та с.Братське, у рамках Угоди про соціально-економічне партнерство з ПрАТ «ЦГЗК» придбано 2 причепа, відвал сніговий, подрібнювач гілок та міні-трактор, реалізовано проект «Останній притулок», який став переможцем конкурсу на кращий проект в рамках районної програми взаємодії «Майбутнє – спільна справа» (встановлення огорожі кладовищ в Луганці та Братському).
До того ж, реалізовано ще один проект в рамках програми взаємодії «Майбутнє – спільна справа» – «Спорт для сільської громади Луганки, як запорука здоров’я та успіху» – встановлено спортивний майданчик з вуличними тренажерами на території Луганської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.
За матеріалами веб-сайту Петрівської РДА

      
 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я