У Приютівці буде свій Центр по наданню адміністративних послуг

0
87

Фото з власного архіву І.Мельника

У листопаді 2018 р. команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила третій раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП. Комісія з відбору у складі експертів Програми, представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала 327 заявок із 22 областей України та відібрала 151 заявку для подальшого аналізу спроможності громад та розробки Технічних Завдань для створення чи модернізації ЦНАП. До списку потенційних учасників програми увійшли Приютівська ОТГ, Дмитрівська ОТГ та Аджамка.

У разі виявлення непереборних перешкод для участі громади в Програмі або надання громадою недостовірної інформації заявка може бути відхилена на будь-якому етапі.

З 1 березня 2019 р.кожну громаду зі списку будуть контактувати та відвідувати уповноважені спеціалісти Програми. Протягом березня-червня 2019 р. для кожної спроможної громади буде складене Технічне Завдання для створення чи модернізації ЦНАП із розподілом зобов’язань між Програмою та громадою.

За матеріалами веб-сайту «Децентралізація».

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я