У Приютівській громаді відкрито спортивне поле для міні-футболу

0
528

На території Цукрозаводського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді” Приютівської ОТГ  відкрили сучасний спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям. Це вже 3-й майданчик відкритий у 2019 р. Перші 2 відкрили на початку квітня в НВК “Олександрійський колегіум-спеціалізована школа” та НВК “Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія”.

Всього за попередні 5 років у рамках проекту голови ОДА Сергія Кузьменка “Здоров’я наших дітей” – “Розвиток спортивної інфраструктури” в області було збудовано 102 різноманітних спортмайданчиків. У 2019 р. відкриють ще 11 майданчиків зі штучним покриттям.

– Децентралізація дала можливість нашим місцевим громадам мати власні бюджети. Впродовж останніх 2-х років ми відкрили 23 майданчика у рамках державної програми будівництва футбольних полів, – зазначив голова ОДА Сергій Кузьменко під час відкриття майданчика.

Вартість будівельних робіт склала 1499,0 тис. грн. з яких із районного бюджету та бюджету Приютівської ОТГ на умовах співфінансування було виділено 749,5 тис.грн. Роботи з будівництва розпочато в листопаді минулого року.

– Децентралізація дала можливість громадам самостійно визначати напрямок розвитку, і в тому числі розвиток фізкультури і спорту в школах та секціях, – підкреслив очільник області.

-Для Приютівської ОТГ реалізація будь-якого проекту це великий крок вперед. Реалізація таких проектів була б неможлива, якби б не децентралізація, якби б не бюджетна децентралізація, що надає великі шанси громадам, –  відзначив голова ОТГ Андрій Коломійцев.

Відтепер учнівська молодь цукрозаводського району займатимуться спортом та фізичною культурою: працюватимуть гуртки та спортивні секції, проводитимуться змагання з різних видів спорту.

ФОТОРЯД

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я