У погоні за «Десною», «Динамо» та «Зорею»

0
127

Сьогодні на КСК «Ніка» зустрінуться «Олександрія» – «Маріуполь». Команда – одна із найнезручніших наших суперниць. Не вдається «Олександрії» вирівняти баланс очних зустрічей. Є такі команди, з якими  важче грати, ніж з лідерами…

Тому сьогодні – це принциповий поєдинок.Маріупольці відстають на 4 пункти від олександрійців у боротьбі за  п`яте місце в турнірній таблиці чемпіонату.

Тринадцятий тур розпочався вчора. «Десна» таки здобула  з мінімальним рахунком перемогу на полтавською  «Ворсклою». «Шахтар» здобув  упевнену перемогу над львівськими «Карпатами» – 3:0.

  Що лідер, що «Десна» упевнено  готуються до зимових канікул, набираючи максимальну кількість очок. Для спокою їх потрібно мати не менше 30.  Чернігівчани близькі як ніколи до цього показника разом з «Динамо». А от «Олександрії» треба останні поєдинки тільки вигравати, щоб з веселим настроєм піти на відпочинок.

Сьогодні також грають:

 СК «Дніпро-1» – «Зоря»,  «Динамо» – ФК «Львів», «Колос» -«Олімпік».

Центральним будуть матч «Олександрії» з «Маріуполем» та киян зі львів`янами.

Отже, сьогодні треба підтримати нашу команду своєю присутністю, бо соромно було, коли на кубковий матч прийшло  всього 1000 уболівальників.

Прийди і підтримай  своїх. Прикро, що до Німеччини, Франції їздили ті, я не можу їх назвати уболівальниками, хто двічі на рік приходять на «Ніку», щоб побачити «Шахтар» та «Динамо». А за кордон – на халяву: чому б не поїхати! Грубо, проте правдиво і справедливо.  І таких “уболівальників”, ой як забагато…

Подивлюся чи будуть сьогодні ті, хто так в соцмережах вихвалялися своєю підтримкою.

І.Мельник  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я