У Петровому горілку зливали в бідони, чекаючи повернення…

0
497

17 жовтня відбудеться перше “дербі” на КСК “Ніка”. “Олександрія” буде приймати в 6-му турі дебютанта УПЛ-петрівський “Інгулець”. Як відмітив президент дебютного клубу Олександр Поворознюк, що “Інгулець” “винесе мізки не одній команді УПЛ”. Вже з завтрашнього дня розпочнеться підготовка до старту в новій лізі, в нових умовах і при нових вимогах. А сьогодні свято в Петровому. Ллється “бідонами” горілка. Район святкує найвизначнішу спортивну перемогу існування району. Для райцентру, що виграти золото на олімпійських іграх. Виступ в УПЛ пришвидше добудову футбольної арени, що за словами того ж президента, “стане сучасною футбольною ареною, що відповідатиме європейським канонам”.
Звісно, що “мізки” “Інгулець” може винести “Минаю”, “Руху”, “Колосу”,СК “Дніпро-1”, ФК “Львів”-командам з якими петрівчанам довелося грати протягом останніх років в першій лізі, крім хіба що “Львова”. Так що свої теоритичні переваги наш сусід-земляк має – є надія, що команда не буде пасти задніх.
Кращий гравець ліги, кращий тренер першої ліги, таланотовитий С. Лавриненко- це зіграє свою вагу в здобутті запланованого на перший чемпіонат. Гадаю, що і підсилення буде якісним. Такого б ще Акименка, і можна грати успішно… Головне завдання – закріпитися.
Для футбольної Кіровоградщини настала пора відродження великого футболу. На зміну “Зірці” прийшов “Інгулець”… Можливо колись ми дочекаємося, що і ” Зірка” знову спалахне яскравим світлом… А сьогодні щирі вітання моїм землякам з Петрівщини. Нехай футбол стане довговічним явищем на теренах славних трударів, які будуть потужно підтримувати нову “зірку” на небосхилі спортивної слави нашої провінційної області. Нехай перемоги здобуває сильніший.
Іван Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я