«Сусідська варта» починає свою роботу

0
102
Презентація відбулася за участі керівництва обласного главку поліції, першого заступника голови облдержадміністрації С. Коваленка, галузевих служб і територіальних підрозділів, голів об`єданання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-експлуатаційних організацій та житлово-комунальних господарств.

Заступник Голови Нацполіції України О.Фацевич звертаючись до учасників наголосив, що лише В співпраці з громадою правоохоронці можуть досягти позитивних результатів у профілактиці правопорушень. Керівництво Нацполіції підтримує проект, адже його реалізація сприятиме створенню безпечного середовища.

Керівник поліції Кіровоградщини Р.Козьяков запевнив, що поліція готова враховувати всі конструктивні пропозиції щодо покращання взаємодії.

– Маємо об’єднати зусилля, чути і розуміти один одного, аби попередити можливі правопорушення, забезпечити належний рівень порядку на території, – зазначив він.

У ході заходу присутні також мали можливість звернутися безпосередньо до керівництва поліції з проблемними питаннями та висловити власне бачення щодо подальшої співпраці.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я