У міському бюджеті на 2019 р.виділено 400 тис. грн. для ОСББ

0
91

22 січня міський голова С.К.Цапюк зустрівся з головами ОСББ. Керівники багатоповерхівок висловили свої претензії, що міськрада мало допомагає їм в утриманні будинків. Голова Ради голів ОСББ О. Гончаренко звинуватив владу, що, на його думку, в міському бюджеті закладені мізерні кошти на відшкодування «теплих кредитів».
Під час спілкування міськголова зауважив, що в 2018 р. одним з найважливіших завдань влади була виплата зарплатні лікарям та вчителям. При нестачі коштів у 59 млн. грн. завдяки умілому господарюванню та допомозі ОДА всі зобов’язання були виконані. Крім того, з міськбюджету на відшкодування кредитів ОСББ було виділено 438 тис.грн. У 2019 р. на відповідні потреби закладено 400 тис.грн.
Об’єднання співвласників багатоповерхівок зрозуміли користь таких кредитів. Останні 3 ОСББ, які взяли кредити в 2018 р., отримають 176 тис.грн. компенсації з міськбюджету в 2019 р.
Щодо очищення дворів багатоповерхівок: КП «Житлогосп» заключила з мешканцями договори на утримання будинків, до тарифу входить і прибирання прибудинкових територій. ОСББ господарюють самостійно, тому заключають договори з тими підприємцями, послугами яких вони хочуть скористатися.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я