Головна Новини У липні Кіровоградщина повинна мати лише 4 адмінрайони, а доля районів визначиться...

У липні Кіровоградщина повинна мати лише 4 адмінрайони, а доля районів визначиться в червні

0
649

о серидини липня народні обранці  мають прийняти Постанову ВРУ про утворення в Україні нових районів. Серед яких має реформуватися – децентралізуватися і Кіровоградщина. Раніше було  проєктом передбачено 3 райони, але здоровий глузд переміг -буде 4-й- Голованівський.

Загалом проєкт ще має бути погоджений на рівні центральних органів виконавчої влади, асоціацій органів місцевого самоврядування, затверджений Урядом і поданий до парламенту.

Уряд планує, що цього тижня відповідний проєкт Постанови буде направлений до парламенту на вивчення депутатами.

–  Уряд на цьому тижні має подати до парламенту відповідний проєкт постанови, яким буде визначено перелік районів, а також склад районів по громадах, – розповів під час онлайн-пресконференції заступник міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода. – Також в парламенті буде зареєстрований проєкт закону, який стосується якраз проблеми, пов’язаної з утворенням і ліквідацією районів. Цей законопроєкт також має отримати підтримку в парламенті й бути прийнятий не пізніше вересня. Що стосується постанови про райони, то вона має бути прийнята до кінця червня.

 

 

pinterest sharing button
email sharing button
sharethis sharing button
messenger sharing button
whatsapp sharing button

 

 

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я