У Кропивницькому онкологи з усієї України упродовж 2-х днів ділитимуться досвідом з діагностики та лікування раку

0
124

До 70-річчя заснування онкологічної служби в Кіровоградській області в регіональній торгово-промисловій палаті проходить науково-практична конференція «Актуальні аспекти діагностики та лікування онкологічних захворювань» за участі керівництва області, народного депутата України К. Яриніча, провідних фахівців онкологічної служби України, керівники медичних установ області.

У своєму зверненні до учасників конференції, голова ОДА  С. Кузьменко наголосив на важливості проведення такого заходу саме у Кропивницькому.

– Для нашого регіону ця проблематика є надзвичайно актуальною, адже Кіровоградщина в числі лідерів за рівнем захворюваності населення на онкологію. Тому упродовж багатьох років, особливо останніх 5, ми приділяємо цьому напрямку медицини особливу увагу. -За останні 2 роки в обласному онкодиспансері збудовано сучасне хірургічне відділення, що відповідає новітнім технічним стандартам. Ми не зупиняємося на зробленому. Цього року онкодиспансер отримає сучасне обладнання, частину якого вже придбано. Це, зокрема, лапароскопічне обладнання вартістю 100 тисяч євро.

С.Кузьменко також поінформував про зміни, що відбулись в охороні здоров’я області за останні 5 років.  У заклади обласного рівня інвестовано сотні мільйонів гривень.

-Ці кошти спрямовано в реконструкцію та оснащення обласної дитячої лікарні, кардіодиспансеру, обласної лікарні, госпіталю, станції переливання крові, – зауважив він.

Голова ОДА побажав фахівцям онкологічної служби плідної роботи під час конференції, успіхів у лікуванні і порятунку пацієнтів.

Конференція триватиме 2 дні, упродовж яких лікарі презентуватимуть стандартні та новітні підходи в діагностиці та лікуванні онкохворих.

 

ФОТОРЯД          
 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я