У кожного тренера свої завдання…

0
200

Тільки що завершився контрольний матч СК «Дніпро-1» -«Олександрія». У цьому протистоянні сильнішими виявилися господарі поля – дніпровці. На гол Безбородька у першому ще таймі у відповідь зрівняв рахунок у поєдинку Булеца. Гра проходила практично на рівних. Кожен з тренерів поставив свої завдання на цей матч, щоб вкотре перевірити наявність потенціалу, та щоб гравці не забули за два тижні футбольної практики. У команд різні місця в турнірній таблиці, що обумовлює і ставлення до контрольного протистояння.

Д.Михайленко, маючи в активі не такий потенціал запасу, який має В.Шаран – практично два склади.

Тому, для В.Шарана сьогодні головним було не рахунок, а подивитися на кадровий потенціал, що зростає у другій команді. Дуже легко грати командам, де є легіонери з європейським ім`ям та господарі клубів з сотнями мільйонів в іноземній валюті… Тому. Треба награвати своїх доморощених вихованців від футболу. Дришлюк, Соколов, Гура, Прокопчук,   Тейшейра, Степанцов, (голкіпер) – це гравці, які показують  у «дублі»  високий клас, яким тренерський штаб   головної команди «Олександрії»  дає шанс проявити себе в основній команді.

Уже на 12-й хв. гол забиває Безбородько, який отримав класний пас від Гречишкіна, завдячуючи якому голеадор вийшов віч-на-віч з Юрчуком- 0:1 – гості повели в рахунку.

Згодом гра дещо вирівнялася, що привела до того, що черга пропускати настала для олександрійців. Булеца відзначився результативно у ворота Рудика. До завершення першого тайму територіальною ініціативою все ж володіли господарі поля.

У другому таймі на 50-й хв. чергова така дніпрян завершилася знову взяттям воріт олександрійців. І знову відзначився Булеца.

До завершення поєдинку були гострі  атаки з боку олександрійців. Той же Ковалець, Сітало, Лучкевич були постійно в полі зору захисників «Дніпра-1», бо вони мали забивати… Час сплинув дуже швидко. Гра так і завершилася перемогою господарів.

Тренери побачили наскільки сьогодні можна довіряти гравцям, що повинні не сьогодні-завтра змінити ветеранів, стати гідною заміною  футбольної школи  під назвою «Олександрія». Набагато  приємніше приходити на поле, коли за твою улюблену команду грають місцеві футболісти, які задають тон. Показують, що вони є взірцем для інших. Але це  більше мрії, реалії зовсім інші… Ідеальних гравців у всіх  футбольних компонентах не буває…

Для «Олександрії» – це черговий перегляд запасної лавки. Адже попереду 20 жовтня  виїзна гра в Києві проти  «Динамо», а згодом і гра проти французів…