У дитячій лікарні тепло…

0
75

Міський голова С.К.Цапюк на щопонеділковій нараді зі своїми заступниками обговорили питання контролю за температурним режимом у закладах бюджетної сфери.
У дитячій лікарні 4 жовтня запустили опалення. Температура в закладі становить +21-22 С.
У Міській лікарні №1 температура в межах санітарних норм, але при необхідності теплопостачання буде розпочате.
У школах на даний час в теплозабезпеченні немає потреби, оскільки учні до 15 жовтня перебувають на осінніх канікулах.
З метою підготовки до зими С.Цапюк доручив привести у належний стан дороги без асфальтового покриття за маршрутами автобусів.
У мікрорайоні 8-ї школи завершується модернізація вуличного освітлення. Після цього відповідні роботи розпочнуться у Байдаківському мікрорайоні.
Заступникам міського голови доручено проаналізувати, скільки коштів не вистачає у держави для фінансування галузей освіти і охорони здоров’я для врегулювання даного питання. Адже на звернення міської влади щодо збільшення обсягів медичної субвенції на зарплатню медпрацівникам надійшла відповідь від Кіровоградської ОДА, у якій зазначено, що в 2019 р. значно зменшені фінансові ресурси державного бюджету для надання додаткової підтримки місцевим бюджетам щодо забезпечення видатків на охорону здоров’я.
Мер доручив провести організаційні наради з підготовки до Покровського ярмарку, свята Козацької слави та авто-гонок, які відбудуться в Олександрії 12 жовтня.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я